Vyberte stránku

Nehtové Studio Budějovická

Jsme české nehtové studio, které působí v Praze na Budějovické. Naší prioritou je použití kvalitních materiálů, vzdělávání a sledování nejnovějších trendů.

Naše Služby

Nabízíme kompletní péči a profesionalitu.

SOAK OFF GEL LAK

Gel-Lak se nanáší jako lak, ale tvrdí se jako gel. Odstraňuje se speciálním removerem – žádné pilování, žádné broušení, žádné poškození nehtů! Gel-Lak vytváří štít, který ochrání přírodní nehet a umožní mu jeho růst. Vhodné na krátké nehty. Aby nehty byly pěkné, je nutné pravidelné obnovení aplikace a to za 2 až 3 týdny.

SCULPT SOFT GEL "KAUČUK"

Exkluzivní gely nové generace, vyrobené na bázi kaučukového gelu. Velmi elastické a flexibilní zpevnění nehtů. Zpevňuje poškozené nehty, dodává ploténce elasticitu a pružnost. Prodlužuje výdrž gel laku. Vhodné pro přirozenou délku nehtů. Aby nehty byly pěkné, doporučujeme doplnění za 3 až 4 týdny.

LED-TECH GEL & POLY GEL

Inovativní technologie v modelaci nehtů. Famózní gelová IQ řada s unikátními vlastnostmi. Poly master gel snoubí to nejlepší z acrylového a gelového systému. Výsledkem jsou pevné a odolné nehty. Modelací můžeme i prodlužovatVhodné pro namáhané nehty. Aby nehty byly pěkné, doporučujeme doplnění  za 3 až 4 týdny.

MANIKÚRA MINI

Manikúru provádíme tzv. na sucho, a to proto, že takto ošetřené nehty nejsou roztřepené. Zpilujeme tvar nehtu, ošetříme kůžičku kolem lůžka a jemně přeleštíme povrch nehtu, aby byl čistý a hladký. Naneseme výživu nebo nalakujeme 10ti denním lakem. Na závěr naneseme olejovou ochranu laku.

P-SHINE

Japonská manikúra, která podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Hlavními složkami je včelí pyl a křemičitá hlinka. Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Nehet získá velmi vysoký lesk. Aby nehty byly zdravé, je nutné pravidelné obnovení aplikace po 14 až 21 dnech.

MANIKÚRA WELLNESS

Manikúru začínáme peelingem, jemným vetřením výživného krému do rukou a termálním zábalem. Následně upravíme tvar nehtů, ošetříme kůžičku kolem lůžka, jemně přebrousíme povrch, aby byl čistý a hladký. Na nehty naneseme výživu a případně barevný lak. Zábal je možný udělat i samostatně.

MY LAMINATION - LASH LIFTING

Nejnovější metoda bez použití čpavku, vyráběna v Itálii. Laminováním získáte efekt „otevřených očí“ řasy budou zřetelně delší a objemnější. Zvedne řasy od kořínků a prodlouží je! Zkrotí i neposedné obočí. Podpoří růst řas i obočí. Natočení vydrží 6 až 8 týdnů. Dejte řasám zářící vzhled a atraktivní zatočení!

Prodlužování řas

Jedná se o technologii, během které je lepena jedna řasa umělá na jednu řasu přírodní. Díky tomu dosáhnete efektu hustších a delších řas. Po 24h jsou prodloužené řasy odolné vůči vodě, slzám, ale i chloru, takže se nemusíte vzdávat plavání ani sauny. Používáme kvalitní řasy i lepidla a není nutné se obávat poškození přírodních řas.

FOOTLOGIX PEČE O NOHY

Revoluční metoda, která poskytuje účinnou kombinaci profesionální a domácí péče. Viditelné změny jsou již po pár dnech používání. Footlogix snoubí medicínu s pedikúrou! Pomáhá v péči o od prosté suché pokožky nohou až po popraskané paty. Ošetření se provádí speciální technikou bez skalpelu. 

Nabízíme také doplňkové služby

Poradenství a doporučení v oblasti nehtové kosmetiky, visáže a zdravého životního stylu.
Doplňkově si u nás můžete objednat parfémy, kosmetiku „ESSENCE“. Bylinné švýcarské produkty „JUST“ nebo produkty podle čínsko-tibetských receptur „TianDE“  a zelené potraviny „GREEN WAYS“. Probiotika českého vědce „HARMONELA“ nebo nativní kolagen od „SOUVRE“

Teď je řada na Vás. Ruce jsou Vaší vizitkou.

Něco navíc od nás … 

Slevová vizitka

SLEVA 10%.

Vytiskněte si naši vizitku a získejte opakovaně slevu 10%

Objednejte radost

DÁRKOVÉ POUKAZY

Dárkový poukaz možno
zaslat elektronicky

Pro studenty

SLEVA 10%.

Využijte pernamentní slevu 10% při předložení platné ISIC karty

Kdo jsme

Jsme české nehtové studio, které působí od roku 1997 v Praze na Budějovické. Potrpíme si na kvalitu naší práce.

Nabízíme kompletní péči o ruce i nehty školenými manikérkami. Naše manikérky mají například certifikát „Master class of Jessica systém“ nebo „OPI CERTIFIKÁT“ nebo se můžeme pyšnit spoluprací se svatební agenturou Zážitková Svatba.

ZAVOLEJTE NÁM

+420 721 225 225 (Studio)
+420 603 710 008 (Ilona)
+420 604 321 291 (Michaela)

}

Otevírací doba

Pondělí - Čtvrtek 9:00 - 19:00
Pátek 9:00 - 13:00
.

|

Otevírací doba je orientační, řídíme se potřebou klientek.

NAVŠTIVTE NÁS

Zastávka metra Budějovická

Přímětická 1202/42, Praha 4
(vchod z ulice Vyskočilova)

Snažíme se neustále jít zákazníkům naproti, proto sledujte naše akční nabídky.

@ Nehtové Studio Budějovická 2019  |  IČ: 44863837 (Ilona)  |  IČ: 67792464 (Michaela)